teplota: 1,61 °C
max. teplota: 1,61 °C
min. teplota: -0,62 °C
PREDPOVEĎ NA 3 DNI
teplota: 1,61 °C
max. teplota: 1,61 °C
min. teplota: -0,62 °C
PREDPOVEĎ NA 3 DNI

Ubytovanie

Milí naši hostia,

Vitajte u nás v Drevenici Lipka na Vŕšoch. Lipa je starý slovanský strom, ktorý pre nás vyjadruje hodnoty slovanskej rodiny a domova. Silno zakorenená podoba lásky, vône, pohoy, pokoja, šťastia a zdravia. Práve tento strom pre nás znamená toto všetko. Lipa svojou veľkosťou odoláva všetkým vonkajším vplyvom a prežije aj tie najstaršie búrky. Dáva nám možnosť vnímať ju všetkými zmyslami. Jej omamná vôňa ulahodí čuchu. Uzdravujúce kvety sú nielen pohladením pre oči, ale chuť lipového čaju je nenapodobiteľná. Bzukot včiel je úžasným koncertom uší a tieň, ktorý ponúka v čase najväčších páľav je pohladením tela. O lipu sa môžeme kedykoľvek oprieť a nájsť pri nej útočisko, ke´d už neviete kde ho hľadať. Práve preto sme sa rozhodli pomenovať túto dreveničku Lipkou. Dúfame, že sa u nás budete cítiť ako doma, a nájdete tu pravú “lipovú” domovú atmosféru.

Vybavenie

"Drevenica Lipka " sa nachádza v rezorte Vŕšky, kde sme sa snažili prepojiť tradíciu s prírodou a zabezpečiť potrebný komfort pre našich hostí. To nám pomáha zabezpečiť ochotný personál a 24 hod. recepcia penziónu Vŕšky. Drevenica Lipka je apartmán, ktorý pozostáva  z prízemia ( denná časť ) a poschodia ( spálňová časť ). Na prízemí sa nachádza obývačka s krbom , LCD televízor, kompletné vybavená kuchyňa ( umývačkou riadu, indukčná platňa ), jedáleň, WC a skladové priestory na odkladanie lyží, topánok.

Spálňovú časť tvoria 2 miestnosti. V jednej z nich sa nachádza manželská posteľ ( 180 x 200 ) so šatníkom a druhú izbu tvoria dve oddelené postele. Na poschodí sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom. Otváranie a uzamykanie drevenice funguje na čipové karty.

V prípade, že si hostia budú chcieť oddýchnuť a ochutnať špeciality „terchovskej“  kuchyne je k dispozícií v areáli  reštaurácia penziónu Vřšky, kde ponúkajú aj domáce varené pivo. V rezorte sa nachádza priestor na uskladnenie bicyklov, lyží, je tu detské ihrisko a lanový park pre deti. Okolité prostredie  ponúka množstvo  celoročných aktivít , ktoré Vám dokážu spríjemniť pobyt v drevenici Lipka.